فهرست مطالب

اسلب بوک مچ

قیمت هر نمونه اسلب بوک مچ و فورمچ زیر آن نوشته شده. هر متر مربع ۱٬۷۰۰٬۰۰۰ تا ۲٬۵۰۰٬۰۰۰. خرید اسلب بوک مچ به دلیل تنوع زیاد بازار امری دشوار میباشد. فروش سنگ بوک مچ بیشتر در متراژ پایین صورت میگیرد.

بوک مچ
قیمت بوک مچ چینی ۷۳۰٬۰۰۰

سنگ لاکچری بوک مچ بیشتر برای صادرات استفاده میگردد. البته صادرات بوک مچ در بحران بازار داخلی بسیار پر اهمیت است. صادرات اسلب بوک مچ به کشورهای عراق ٬ امارات ٬ عمان و حتی اروپا همیشه در دستور کار ملل سنگ بوده است.فروش سنگ بوک مچ در بورس سنگ بوک مچ ملل سنگ جایگاه ویژه ای دارد.

اسلب بوک مچ
قیمت اسلب بوک مچ ۷۳۰٬۰۰۰

سنگ لاکچری | خرید اسلب بوک مچ

بوک مچینگ یا بوک مچ اصطلاحی است که چند سال اخیر در فرآیند تولید سنگ اسلب استفاده میشود. سنگ بوک مچ به دو یا چند اسلب سنگ که بصورت قرینه یا جناقی کنارهم قرار میگیرند، گویند.

اسلب بوک مچ

این سنگ لاکچری به نحوی که تداعی کننده یک کتاب باز است.  نقوش سنگ در پلاک های دیگر ادامه پیدا میکند. تصویری کامل از نقش سنگ را به تصویر میکشد. سنگ لاکچری بوک مچ حتی به صورت تکی میتواند در ظاهر ساختمان تحولی شگرف ایجاد کند.
در صورتی که دو برگ اسلب بصورت قرینه در کنار همدیگر قرار بگیرند بوک مچ میگویند. چنانچه چهار برگ سنگ اسلب کنار همدیگر قرار بگیرند و طرح کامل شود اصطلاحا فورمچ مینامند.

اسلب بوک مچ
قیمت اسلب بوک مچ مرمر ۲٬۳۰۰٬۰۰

صادرات بوک مچ

صادرات بوک مچ همیشه مورد توجه بوده. ایجاد بستر مناسب برای صادرات سنگ بوک مچ بسیار اهمیت دارد. صادرات سنگ لاکچری به کشور های همسایه از دیرباز توجه تمام سنگ فروشان را به خود جلب کرده. 

کشورهایی که هدف ملل سنگ برای صادرات بوک مچ و فور مچ بوده اند :

 • عراق
 • امارات
 • یمن
 • عمان
 • ایتالیا
 • فرانسه
 • استرالیا
 • و …

خرید بوک مچ

این سنگ به دلیل تنوع بالا و کمبود کو با کیفیت میتواند خریدار را گمراه کند. بهتر است برای خرید بوک مچ با شرکتهایی مکاتبه نمایید که برترین خدمات و با کیفیت ترین کوپ هارا برش داده و فراوری مینماید. ملل سنگ مفتخر است اعلام دارد که قادر به تامین و فراوری انواع اسلب ٬ تایل و انواع سنگ لاکچری است.

نحوه تولید و فرآوری سنگ های اسلب بوک مچ و فورمچ

تولید و فرآوری سنگ های اسلب بوک مچ از آغاز استخراج سنگ از معدن شکل میگیرد. به نحوی که ابعاد سنگ گونیا باشد و نقوش سنگ در یک بلوک سنگ کامل باشد. پس از انتقال کوپ سنگ به کارخانه سنگبری، سنگ توسط دستگاه اره به ورقه های 2 یا 3 سانتی برش داده میشود . سنگ بصورت ورق های اسلب در خواهد آمد.

سنگ اسلب مرمر
قیمت اسلب فورمچ متری ۱٬۹۰۰٬۰۰۰

در ادامه قبل از مرحله ساب باید ورقه های اسلب بصورت قرینه سابیده شود تا طرح بوک ایجاد گردد. پس از مرحله ساب سنگ هر برگ اسلب شماره گذاری میگردد و بصورت بوک مچ و یا فورمچ کنارهم قرار میگیرند. باید تا مرحله نصب اسلب ها قرینه سازی ها و طرح بوک مچ سنگ ها حفظ شود.

اسلب بوک مچ
قیمت اسلب فورمچ ترا اونیکس ۲٬۱۰۰٬۰۰۰

چه سنگ هایی را میشود بصورت اسلب بوک مچ فرآوری نمود

سنگ هایی که قابلیت برش بصورت اسلب را دارند٬ نقوش و طرح های برجسته دارند. این سنگها قابلیت فرآوری بصورت بوک مچ را دارند.

بوک مچ

سنگ هایی که طرح های ساده و یکنواخت دارند و در کنار هم قرار دادن آنها طرحی را تشکیل نمیدهد٬ بصورت بوک مچ فرآوری نمیگردد.

بوک مچ

از عمده سنگ هایی که طرح بوک مچ آنها زیبا و خیره کننده است میتوان به سنگ های مرمر ، سنگ های تراورتن ، سنگ های چینی (کریستال) و بعضی از مرمریت ها اشاره کرد.

بوک مچ

سنگ های گرانیت ، لایم استون، سند استون بدلیل سادگی و یکنواختی قابلیت فرآوری بصورت بوک مچ را ندارند.

فور مچ
قیمت اسل فورمچ چینی ۱٬۹۰۰٬۰۰۰

کاربرد سنگ بوک مچ و فورمچ

سنگ های اسلب بوک مچ و فورمچ کاربردهای مختلف در قسمتهای ساختمان دارند. استفاده از این سنگ ها به زیبایی ساختمان خواهد افزود. پس از نصب سنگ های بوک مچ شده نتیجه نهایی بسیار خیره کننده خواهد بود.

فور مچ
قیمت اسلب مرمر ۲٬۵۰۰٬۰۰۰

معمولا بهترین کاربرد آنها در فضاهای بزرگ است. امکان بیشتری برای به نمایش گذاشتن این جلوه ی منحصر بفرد بصری بیشتر می باشد. از موارد کاربرد سنگ اسلب بوک مچ و فورمچ میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1.  سنگ فرش سالن های پذیرایی ، تالار و هتل
 2.  سنگ دیواره لابی ساختمان های لوکس و مجلل
 3.  سنگ دیواره راه پله
 4.  سرویس های بهداشتی
 5.  ساخت فضاهای دکوراتیو وTV روم
بوک مچ
قیمت اسل فورمچ ۱٬۷۰۰٬۰۰۰

قیمت سنگ اسلب بوک مچ

فرآوری سنگ اسلب بوک مچ و فورمچ از پیچیدگی و سختی های زیادی برخوردار است. متعاقب آن از قیمت نسبتا بالاتری برخوردار است. قیمت سنگ اسلب بوک مچ و فورمچ علاوه بر نوع سنگ و کیفیت فرآوری٬ به طرح و نقش سنگ هم وابسته است. 

بوک مچ
در ادامه تعدادی سنگ های اسلب بوک مچ ایرانی و خارجی زیبا نمایش داده میشود.

 • اسلب بوک مچ گرانیت وارداتی
 • اسلب فورمچ سنگ چینی 
 • اسلب فورمچ سنگ تراورتن
 • اسلب بوک مچ سنگ مرمر
 • اسلب فورمچ سنگ چینی
 • اسلب بوک مچ مرمریت
فور مچ
قیمت اسلب بوک مچ چینی ۱٬۷۰۰٬۰۰۰

برای دریافت قیمت هر نمونه بر روی آن کلیک کنید. یا با شماره ۰۹۱۳۳۱۹۱۱۴۰ تماس حاصل فرمایید.

فروش سنگ لاکچری اسلب بوک مچ و فورمچ

Summary
product image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
اسلب بوک مچ
Product Name
اسلب بوک مچ چینی
Price
700000
Product Availability
Pre-Order Only