ملل سنگ اصفهان  سنگ های ساختمانی

ملل سنگ اصفهان ، تولید کننده انواع سنگ ساختمانی در اصفهان با بیش از ۲۰ سال سابقه و با بیش از ۴۰۰ نمونه از انواع سنگ های ساختمانی در ابعاد مختلف می باشد.

اصفهان به دلیل تأمین بیشترین حجم فراوری سنگ ساختمان در کشور به “قطب صنعت سنگ کشور” مشهور است. و تبدیل به یکی از مقاصد اصلی معماران و تامین کنندگان مصالح ساختمانی برای خرید سنگ شده است. معماران و تامین کنندگان فرآوانی هستند که برای تامین سنگ ساختمانی مورد نیاز خود حاضر به تحمل رنج سفر و حضور در ملل سنگ اصفهان هستند.

این موضوع باعث شده تا در دوران رکود ساختمان سازی، همچنان ملل سنگ در بازار سنگ اصفهان از رونقی نسبی برخوردار باشد. در این مطلب سعی شده، به معرفی و ارائه آدرس بازارهای سنگ اصفهان پرداخته شود تا مسافرین و خریدارانی که قصد مراجعه به شهر اصفهان را دارند بتوانند برنامه ریزی بهتری داشته و دسترسی راحتی به مراکز اصلی فروش سنگ در اصفهان داشته باشند.

با توجه به اینکه سنگ ساختمانی یکی از مهمترین عوامل در نمای ظاهری بنا به شمار می رود . و از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است و همواره انتخاب نوع سنگ و طراحی و اجرای آن یک از مهمترین دغدغه های انبوه سازان و سازندگان محترم در این صنعت می باشد. ملل سنگ اصفهان به مثابه یک مجتمع عظیم سنگ آمادگی دارد. در کلیه مراحل فرآوری انواع سنگ های مرمریت، تراورتن ، گرانیت به صورت اسلب،تایل و اندازه و همچنین عملیات نصب و اجرا، کیفیتی در حد استانداردهای جهانی به صنعت ساختمان ایران ارائه کند.

 

بازار سنگ اصفهان در زمینه صادرات سنگ ساختمانی

شرکت ملل سنگ اصفهان با توجه به نیاز بازار در شرایط فعلی و برای تسهیل در امر صادرات سنگ های ساختمانی به خارج از کشور اقدام به تاسیس شرکت مادر تخصصی واردات و صادرات سنگ ساختمانی نموده است.این شرکت تمام مراحل  صادارت را به طور کامل انجام داده و مرسوله را به مقصد معین شده ارسال می نماید.

مراکز فروش و بازارهای سنگ متعددی در استان اصفهان در حال فعالیت می باشند. که بیش از نیمی از نیاز سنگ کشور را تامین می کنند. وجود مزایای طبیعی همچون وجود ۱۴۸ معدن سنگ ساختمانی در این استان می باشد . و قرار گرفتن در مرکز کشور و دسترسی آسان از تمامی نقاط کشور به این استان موجب توسعه روز افزون ملل سنگ اصفهان شده است. که در کنار این مزایای طبیعی وجود کارگران ماهر و مدیران با سابقه درخشان که از دیر باز در صنعت سنگ مشغول بوده اند مزید بر علت شده اند.

بازار سنگ محمود آباد

برای اطلاع از تمام سنگ های ساختمانی با شماره های زیر در تماس باشید.

اصفهان، شهرک صنعتی محمود آباد ،خیابان هیات امنا

تلفن تماس :09133191140

تلفن تماس :۰۹۳۶۳۱۳۹۰۲۰