فهرست مطالب

سنگ نما اصفهان ملل سنگ

ملل سنگ اصفهان ، تولید کننده انواع سنگ نما در اصفهان با بیش از ۲۰ سال سابقه و فراوانی نمونه از انواع سنگ های ساختمانی . برای استعلام قیمت سنگ نما اصفهان با ما تماس بگیرید. صادرات سنگ نما به عراق از طریق انتخاب سنگ نما از لیست موجود در ملل سنگ امکان پذیر است. ملل سن سابقه ای طولانی در ارايه سنگ صادراتی به تمامی کشورها دارد.

سنگ صادراتی

سنگ نما اصفهان به دلیل وجود شهرک صنعتی محمود آباد ٬ شهرک رضوانشهر و قیمت مناسب تری دارد. قیمت سنگ نما اصفهان در تراورتن از ۱۲۰٬۰۰۰ تومان در سنگ های درجه پایین شروع میشود. در حال حاضر گران ترین سنگ نما در اصفهان سنگ آتشکوه و عباس آباد است.

قیمت سنگ نما اصفهان

صادرات سنگ نما 

انواع سنگ تراورتن ٬ مرمریت ٬ مرمر صادراتی در صورت سفارش سنگ موجود است.

سنگ صادراتی

فروشگاه سنگ نما ملل با ارایه بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت سنگ ساختمانی در اصفهان در خدمت شماست.

اصفهان به دلیل تأمین بیشترین حجم فراوری سنگ ساختمان در کشور به “قطب صنعت سنگ کشور” مشهور است. تبدیل به یکی از مقاصد اصلی معماران و تامین کنندگان مصالح ساختمانی برای خرید سنگ نما شده است. معماران و تامین کنندگان فرآوانی هستند که برای تامین سنگ ساختمانی به ملل سنگ  مراجعه میکنند. البته یکی از راه های خرید آسان , خرید اینترنتی میباشد. صادرات سنگ نما از رشته های تخصصی کاری در ملل سنگ می باشد.

سنگ اصفهان

این موضوع باعث شده تا در دوران رکود ساختمان سازی، همچنان ملل سنگ در بازار سنگ اصفهان از رونقی نسبی برخوردار باشد. در این مطلب سعی شده، به معرفی و ارائه آدرس بازارهای سنگ اصفهان پرداخته شود .

اسلب بوک مچمسافرین و خریدارانی که قصد مراجعه به شهر اصفهان را دارند میتوانند برنامه ریزی بهتری داشته . دسترسی راحتی به مراکز اصلی فروش سنگ در اصفهان داشته باشند. قیمت سنگ نما اصفهان به صورت روزانه در سایت آپلود میشود. 

گرانیت مشکی
گرانیت مشکی

طراحی نما با سنگ

با توجه به اینکه سنگ نما یکی از مهمترین عوامل در نمای ظاهری بنا به شمار می رود . و از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است . همواره انتخاب نوع سنگ و طراحی و اجرای آن یک از مهمترین دغدغه های انبوه سازان و سازندگان محترم در این صنعت می باشد.

خرید سنگ ساختمانی قیمت سنگ ساختمانی میتواند تبدیل مشکلی برای مشترایان شود. تنوع قیمت سنگ نما در اصفهان باعث گیج شدن برخی مشتریان میگردد. برای عدم ایجاد سردرگمی با ما تماس بگیرید.

صادرات سنگ نما

ملل سنگ اصفهان به مثابه یک مجتمع عظیم سنگ آمادگی دارد. در کلیه مراحل فرآوری انواع سنگ های مرمریت، تراورتن ، گرانیت به صورت اسلب،تایل و اندازه و همچنین عملیات نصب و اجرا . کیفیتی در حد استانداردهای جهانی به صنعت ساختمان ایران ارائه کند.

سنگ نما

 

بازار سنگ اصفهان در زمینه صادرات سنگ ساختمانی

شرکت ملل سنگ نما اصفهان با توجه به نیاز بازار در شرایط فعلی و برای تسهیل در امر صادرات سنگ های ساختمانی به خارج از کشور , اقدام به تاسیس شرکت مادر تخصصی واردات و صادرات سنگ نما نموده است.این شرکت تمام مراحل  صادرات را به طور کامل انجام داده و مرسوله را به مقصد معین شده ارسال می نماید. لیست سنگ های صادراتی را از ما بخواهید.

  1. سنگ صادراتی تراورتن
  2. سنگ صادراتی مرمریت
  3. سنگ صادراتی مرمر
  4. سنگ صادراتی گرانیت
  5. سنگ صادراتی اسلب

سنگ تراورتن نما

بازار سنگ رضوانشهر

مراکز فروش و بازارهای سنگ متعددی در استان اصفهان در حال فعالیت می باشند. که بیش از نیمی از نیاز سنگ کشور را تامین می کنند. وجود مزایای طبیعی همچون وجود ۱۴۸ معدن سنگ ساختمانی در این استان می باشد . 

صادرات سنگ نما

قرار گرفتن در مرکز کشور و دسترسی آسان از تمامی نقاط کشور به این استان موجب توسعه روز افزون شده است. در کنار این مزایای طبیعی وجود کارگران ماهر و مدیران با سابقه درخشان که از دیر باز در صنعت سنگ مشغول بوده اند. مزید بر علت شده اند.

صادرات سنگ نما

سنگ نما اصفهان ٬ رضوانشهر

کشور ما با برخورداری از معادن انواع سنگ‌های چینی, تراورتن, مرمریت و گرانیت یکی از بزرگان سنگ است. پس از هند , چین و  ایتالیا مقام چهارم را در تولید انواع سنگ‌های ساختمانی در دنیا داراست. در این میان شهرک صنعتی رضوانشهر به واسطه موقعیت جغرافیایی و مردمانش از مراکز اصلی فرآوری سنگ در ایران می‌باشد.

صادرات سنگ نما

شهرک صنعتی سنگ رضوانشهر

شهرک صنعتی رضوانشهر با سابقه 28 ساله در زمینه تولید سنگ از مجموعه‌های پیشرو در صنعت سنگ می‌باشد. با داشتن 300 کارخانه و تولید سالیانه حدود 6/000/000 متر مربع انواع سنگ‌های ساختمانی میباشد. شامل سنگ چینی – مرمریت – تراورتن – گرانیت کریستال و …. . رضوان شهر در جهت بر طرف کردن نیاز کلیه خریداران و رضایتمندی مشتریان و بالا بردن کیفیت محصولات اقدام نموده است. شهرک صنعتی رضوانشهر با بهره مندی از دستان پر توان مدیران با تجربه به عنوان یکی از مراکز مهم تولید سنگ می‌باشد. به تمام مدیران – کارگران و مسئولین این توانمندی و کسب جایگاه مهم را تبریک عرض می‌نماییم.

صادرات سنگ نما
قیمت ۱۷۰۰۰۰۰

موقعیت جغرافیای

شهرک رضوانشهر در  فاصله 50 کیلومتری غرب اصفهان در شهرستان تیران کرون در کنار شهر رضوانشهر واقع شده است. با توجه به نزدیکی این شهر به معادن کشور از جمله لرستان و ویژگی‌های فردی ساکنان رضوانشهر در سال 1361 این شهرک صنعتی راه اندازی شده است . امروز به عنوان شهرک اختصاصی سنگ در کشور شناخته شده است.

فعالیت های سنگ نما اصفهان و رضوانشهر

در حال حاضر از میان 250 واحد تولید سنگ ساختمانی که در این شهرک صنعتی مشغول به فعالیت می‌باشند به ترتیب :
گروه چینی و کریستال (  سنگ چینی  و کریستال الیگودرز – کریستال لایبید – نی ریزو…) 15 واحد
گروه تراورتن 180 واحد
گروه مرمریت 50 واحد
گروه گرانیت 5 واحد
دارای جایگاه خود می‌باشند.
البته این نکته را متذکر شویم که تعدادی از واحدهای این شهرک صنعتی از تک محصولی به 2 یا چند محصول تبدیل شده اند.
شهرک صنعتی رضوانشهر یکی از خوشه‌های صنعتی سنگ کشور می‌باشد. در یک منطقه جغرافیایی و یک گرایش صنعتی متمرکز شده و با همکاری یکدیگر تولید و عرضه کالا و خدمات می‌پردازند و از چالشها و فرصت‌های مشترک برخوردارند.

بازار سنگ محمود آباد

برای اطلاع از تمام سنگ های ساختمانی با شماره های زیر در تماس باشید.

اصفهان، شهرک صنعتی محمود آباد ،خیابان هیات امنا

تلفن تماس :09133191140

تلفن تماس :۰۹۳۶۳۱۳۹۰۲۰