بهترین سنگ نما و قیمت

اکثر افرادی که نسبت به خرید سنگ نما اقدام می کنند تنها به توصیه های دیگران اکتفا می کنند . در نهایت با گذشت زمان احساس نارضایتی خواهند داشت. قبل از خرید بهترین سنگ نما باید  انواع سنگ را شناخت آنها را بررسی کرد . در این صورت با کسب آگاهی لازم می توان سنگی را خریداری نمود که سال ها بر نمای ساختمان شما استوار بماند.

گرانیت سفید زاهدان

بهترین سنگ ساختمانی که برای نمای بیرونی بنا انتخاب می شوند باید از دوام و استحکام بالایی برخوردار باشند. سنگ نما همواره در معرض تابش نور خورشید، عوامل جوی و رطوبت قرار می گیرد. به همین دلیل سنگ های مقاوم بهترین گزینه برای نما هستند. اصولاً طراحان نمای خارجی ساختمان در صورت طراحی نمای سنگی سنگ تراورتن، سند استون و گرانیت را پیشنهاد می دهند .  این سنگ ها میتوانند بهترین سنگ نما باشد . هر کدام زیبایی و قابلیت های منحصر بفرد خود را دارند.

سنگ ساختمانی تروارتن در مقایسه با دو سنگ ساختمانی دیگر ارزان تر است و مقاومت بالاتری دارد. علاوه بر آن این سنگ به خوبی به سیمان می چسبد. در نتیجه امکان جدا شدن آن از سطح وجود ندارد.

سنگ راه پله

بهترین سنگ ساختمانی گرانیت در نمای ساختمان

سنگ گرانیت نوعی سنگ آذرین است و در رنگ های متنوع به بازار عرضه می شود. این سنگ بافتی درشت دارد و به راحتی می توان آن را با چشم مشاهده نمود. گرانیت آلودگی را جذب نمی کند و از سختی بالایی برخوردار است. از گرانیت نه تنها در نمای خارجی بلکه در محیط های مرطوب داخلی نیز می توان استفاده نمود. تخلخل آن پایین بوده و آب را به خود جذب نمی کند. پس میتواند یکی از بهترین سنگ های نما داخلی باشد.

بهترین سنگ برای سنگ نما

در این مقاله میخواهیم در مورد بهترین سنگ ساختمانی برای سنگ نما صحبت کنیم.

نمای خارجی در واقع پوششی برای ساختمان است.
نه تنها آن را در برابر عوامل محیطی مختلف حفظ می نماید بلکه جذابیت و زیبایی منحصر بفردی بدان میبخشد. نماهای بی نظیری که در سطح شهر مشاهده می شوند نتیجه ماه ها تلاش معماران خبره و زبردست است. سنگ زیبا علاوه بر تامین محیطی جذاب برای ساکنین ، جلوه شهر را مدرن تر نشان میدهند . در طراحی نمای ساختمان از بهترین مصالح استفاده می شود.
مصالحی مثل: انواع سنگ، چوب، آجر، کاشی، انواع پنل ها . هر کدام مزایا و ویژگی های منحصر بفرد خود را دارا هستند.

گرانیت مشکی تویسرکان

سنگ یکی از بهترین های نما

از بین تمام مصالح، سنگ بهترین متریال برای نما است .  از گذشته تا امروز مورد استفاده قرار گرفته و دوام و مقاومت بالای آن همواره مطرح است.
سنگ هایی که برای نما کاربرد دارند باید بدون ترک خوردگی و شکستگی بوده و متخلخل نباشند. زیرا نمای بیرونی از جمله قسمت های بنا است که در معرض عوامل مختلف قرار می گیرد. در صورت وجود ترک خوردگی ممکن است گرد و غبار و آب باران در آن دچار فرسایش شود. یک سنگ خوب باید از مقاومت لازم در برابر نفوذ آب برخوردار باشد. همچنین به دلیل قرار گرفتن در محیط های شیمیایی و طبیعی دچار آسیب نگردد.

تشخیص سنگ ساختمانی خوب از بد

اکثر افرادی که نسبت به خرید سنگ نما اقدام می کنند تنها به توصیه های دیگران اکتفا می کنند. در نهایت با گذشت زمان احساس نارضایتی خواهند داشت. قبل از خرید سنگ نما باید با انواع سنگ ها آشنا شد و معایب و مزایای آنها را مورد بررسی قرار داد. در این صورت با کسب آگاهی لازم می توان سنگی را خریداری نمود که سال ها بر نمای ساختمان شما استوار بماند.
یکی از روش های تشخیص بهترین سنگ نما از سنگ نامرغوب این است که توسط یک وسیله فلزی چند ضربه به سنگ بزنید. یک سنگ با کیفیت و بدون ترک سنگی است که صدای شیشه بدهد،
از این رو اگر در اثر وارد آمدن ضربه، سنگ صدای شیشه از خود ساتع کند بدون تردید سنگی سالم و بدون ترک و پوسیدگی خواهد بود.

اسلب بوک مچ

سنگ نمای خوب

سنگ هایی که برای نمای بیرونی بنا انتخاب می شوند باید از دوام و استحکام بالایی برخوردار باشند. سنگ نما همواره در معرض تابش نور خورشید، برف و باران، گرد و غبار، آلودگی، سرما، گرما، رطوبت و … قرار می گیرد. به همین دلیل سنگ های مقاوم بهترین سنگ ساختمانی برای سنگ نما هستند. اصولاً طراحان نمای خارجی ساختمان در صورت طراحی نمای سنگی سنگ تراورتن، سند استون و گرانیت را پیشنهاد می دهند البته که هر کدام زیبایی و قابلیت های منحصر بفرد خود را دارند. تروارتن در مقایسه با دو سنگ دیگر ارزان تر است و مقاومت بالاتری دارد.
علاوه بر آن این سنگ به خوبی به سیمان می چسبد، در نتیجه امکان جدا شدن آن از سطح وجود ندارد.

 سنگ نما برای محوطه سازی

 بهترین سنگ نما برای محوطه سازی به شما کمک می‌کند یک طراحی چشم‌نواز را در باغ یا ویلای خود اجرا کنید. محوطه سازی می‌تواند با استفاده از طرح‌های ساده و زیبا و یا با به کارگیری چیدمان‌های پیچیده و حرفه‌ای انجام شود. آنچه در محوطه سازی ویلا و باغ اهمیت دارد این است که شما قرار است از چه عناصری استفاده کنید.

برای اجرای یک محوطه سازی حرفه‌ای و زیبا با مجموعه‌ای از عوامل رو به رو می شویم . استفاده از انواع گل‌ها و گیاهان، مبلمان فضای آزاد، سنگ‌ها ، آب نما و غیره توصیه شده است.
بنابراین استفاده هر کدام از این موارد در جایگاه خود حائز اهمیت می‌باشد. ممکن است برخی از گل‌ها و گیاهان برای یک نوع ساختمان باغ یا ویلا مناسب باشند. اما برای یک منطقه دیگر چندان جذاب به نظر نمی‌آیند. همچنین انتخاب بهترین سنگ نما متناسب با شرایط اقلیمی و آب و هوایی باغ و ویلا انجام می‌گیرد.

انواع لوازم و مصالح اولیه وجود دارد که برای طراحی یک فضای جذاب در باغ ویلا می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. طراحان دکوراسیون برای محوطه سازی باغ و ویلا از ایده‌های پاسیو در داخل آپارتمان‌ها الهام می‌گیرند. نکته‌ای که برای محوطه سازی اهمیت دارد این است که ابتدا شرایط جوی آن محوطه را بررسی کنید.
همچنین در نظر داشته باشید که فصل زمستان یا تابستان در این منطقه چگونه است. به طور قطع شاید لازم باشد در خرید بهترین سنگ نما برای محوطه سازی مصالح را با بررسی دقیق انتخاب کنید.

انتخاب بهترین سنگ نما برای محوطه سازی

اگر به دنبال یافتن گزینه‌هایی به عنوان بهترین سنگ ساختمانی برای محوطه هستید قطعاً مصالح مختلفی پیش روی شما قرار دارد. همانطور که می‌دانید انواع سنگ‌های ساختمانی در بازار موجود هستند که هر یک برای یک نوع کاربری طراحی شده‌اند، بنابراین لازم است وقت زیادی برای انتخاب سنگ‌های مخصوص محوطه سازی برای باغ و ویلا به خرج دهید.

ماسه‌ های تزیینی 

یکی از گزینه‌های خرید بهترین سنگ نما برای محوطه سازی، خرید شن و ماسه تزئینی است. شن‌های رنگی و ماسه‌های تزیینی، محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سنگ‌های نما برای محوطه سازی مقابل ویلاها هستند. همچنین محبوب ترین سنگ برای باغ‌ها و اطراف استخرها در فضای باز هستند.

شن‌ها عبارتند از سنگ ریزه‌هایی با ابعاد بسیار ریز و شکل‌های متنوع که البته قیمت آن‌ها نیز بسیار ارزان‌تر است. مطابق با سلیقه خود می‌توانید انواع شن و ماسه تزیینی را برای محوطه سازی انتخاب کنید. حتی می‌توانید ماسه‌های رنگی را در لابه لای سنگ ریزه‌ها قرار دهید و نمای جذاب‌تری را به وجود آورید.

سنگ نما

ماسه سنگ

سال‌های طولانی است که مهندسان و طراحان فضای سبز از ماسه سنگ به عنوان بهترین سنگ نما برای محوطه سازی و نصب در ساخت و ساز استفاده می‌کنند.
ماسه سنگ بسیار با دوام و مقاوم است و حتی پس از سال‌ها قرار گرفتن در معرض شرایط مختلف، ثبات خود را حفظ می‌کند.

ماسه سنگ را می‌توان به ابعاد و اندازه‌های مختلف و برای نصب در راه پله‌ها، پلکان در باغ و ویلا و محوطه‌های فضای سبز به کار برد. ماسه سنگ در رنگ‌های متنوع وجود دارد، بنابراین به عنوان بهترین سنگ نما برای محوطه سازی ویلا با تمام ایده‌های دکوراسیون فضای سبز و سازگار است. نگهداری از ماسه سنگ نسبتاً ساده است. به راحتی می‌توانید فضا و محوطه را در اطراف باغ یا ویلا تمیز کنید.

Summary
بهترین سنگ نما
Article Name
بهترین سنگ نما
Description
بهترین سنگ ساختمانی که برای نمای بیرونی بنا انتخاب می شوند باید از دوام و استحکام بالایی برخوردار باشند.
Author
Publisher Name
ملل سنگ
Publisher Logo