خرید سنگ نما 

انتخاب و خرید سنگ نما مناسب می‌تواند بر زیبایی و ماندگاری ساختمان چندین برابر بیافزاید. مصرف کنندگان سنگ ساختمانی می‌دانند اگر در خرید سنگ  ساختمانی خود دقت کافی ننمایند دچار مشکل خواهند شد. اصولا انتخاب سنگ ساختمانی به عواملی همچون کاربری فضای مورد نظر، مکان اجرای نصب سنگ  ساختمانی، ارزش پروژه و عوامل دیگر بستگی دارد.

بوک مچ

کاربرد سنگ نما و خرید سنگ نما

  • سنگ نما تراورتن قابلیت استفاده در کلیه فضاهای داخلی و خارجی ساختمان را دارد . تراورتن مشکل جدا شدن سنگ از نما را ندارد.
  • سنگ نما مرمریت مناسب برای سنگ فرش ، سنگ کف و دیواره های داخلی ساختمان است.
  • سنگ نما گرانیت مناسب برای فضاهای پر رفت آمد می باشد.
  • سنگ نما مرمر مناسب برای فضاهای داخلی است و چون خاصیت رد کردن نور و قیمت نسبتاً بالایی دارد در مکان های لوکس و مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سنگ نما کریستال یا سنگ چینی مناسب برای فضاهای داخلی و خارجی است.
  • سنگ نما لایم استون مناسب برای دیواره های داخلی ساختمان است.
  • سنک نما سند استون قابلیت استفاده در نمای خارجی و داخلی ساختمان را دارد.

راه پله

نحوه حمل و نقل و بارگیری برای خرید سنگ نما

جهت انتخاب و خرید سنگ نما علاوه بر نکات بالا باید به نکاتی توجه کنید. کیفیت فرآوری سنگ نما از قبیل پرداخت یا ساب سنگ، دقت در برش و گونیا، ضخامت سنگ، رزین و UV مناسب و سورت سنگ . از نکات قابل توجه در هنگام خرید نما، نحوه حمل و نقل و بارگیری سنگ است که سنگ بصورت سالم به مقصد برسد.
• خریدار سنگ نما می بایست قبل از تحویل و تخلیه سنگ، متراژ سنگ ارسالی را کنترل نموده و با سفارش خود مطابقت دهد.

بوک مچ
• در صورت عدم تطابق متراژ یا نوع سفارشی مراتب را به اطلاع فروشنده برساند. تا از سوی فروشنده سنگ نما اقدامات لازم صورت پذیرد.
• در صورتیکه در متراژ سنگ نما پس از تخلیه و امضا رسید سنگ ٬ تحویل به راننده مغایرتی وجود داشته باشد٬ فروشنده هیچ تعهدی نسبت به مغایرت متراژ سنگ ندارد.
• در صورتی که سنگ ساختمانی درخواستی تحویل گردید؛ ولیکن در نوع سنگ و یا درجه سنگ مغایرتی وجود داشته باشد. مسئولیت حفظ، سلامت و متراژ سنگ برعهده خریدار می باشد.

بوک مچ
• در صورتی که سنگ ساختمانی ارسالی به هنگام تخلیه شکسته شده باشد. مسئولیت عدم سلامت سنگ ساختمانی بر عهده شرکت حمل و نقل است؛ زیرا سنگ در هنگام بارگیری و تحویل آن به شرکت حمل و نقل سالم تحویل گردیده. سنگ ساختمانی بیمه می شود و در صورت هرگونه مشکل در حمل و نقل٬ توسط کارشناسان بیمه بررسی و خسارت وارده از طرف بیمه جبران می گردد.

نکاتی که باید هنگام تخلیه سنگ ساختمانی در نظر گرفت:

۱. قبل از ارسال سنگ ساختمانی، مکان مناسبی برای تخلیه سنگ انتخاب شود.
۲. حتی المقدور سنگ ساختمانی را در فضای سرپوشیده تخلیه نمایید.
۳. در صورتی که سنگ ها بر روی هم قرار می گیرد. مابین آنها از تخته و یا نوار پلاستیکی استفاده شود تا لبه‌های سنگ ساختمانی آسیب نبیند.
۴. سنگ های طولی به صورت ایستاده و با شیب ۱۵ تا ۲۰ درجه قرار داده شوند. به طوری که وزن سنگ ساختمانی بر روی زمین قرار گیرد و فشار به سنگ ها وارد نشود.
۵. سنگ ها را طوری قرار دهید که طرف سابیده سنگ ها روی هم قرار بگیرد تا ساب سنگ ساختمانی از بین نرود.

سنگ تراورتن آبگرم

معامل الرخام والجرانیت فی ایران

معامل المرمروالگرانیت فی ایران

معامل الحجرفی ایران

معامل فعاله للحجرفی ایران

معارض الرخام والجرانیت فی ایران

معارض المرمروالگرانیت فی ایران اصفهان

معارض الحجرفی ایران

اعظم معارض للمرمروالگرانیت فی ایران

معامل الرخام فی ایران

معامل الحجر فی ایران

از ملل سنگ چه میدانید؟

ملل سنگ تنها مجموعه کامل سنگ های ساختمانی است. هر نوع سنگ ساختمانی که نیاز داخلی و صادرات مشتریان و مخاطبین محترم است را تهیه و تولید می کند.

رضایت مشتریان عزیز خواستگاه ماست

ملل تا انتها با شماست