فهرست مطالب

تراورتن شکلاتی یزد موج دار | تراورتن شکلاتی بی موج

سنگ تراورتن شکلاتی یزد جز زیباترین انواع تیره تراورتن است. از معادن نزدیک روستای دهشیر شهرستان تفت استخراج میشود. رنگ قهوه ای تیره با نقش ها و موج های ریز (کبریتی) و درشت موجب افزایش زیبایی آن گردیده. خلل و فرج این سنگ موجب اتصال مناسب آن به نما شده ایست. در عین حال از استحکام قابل قبولی برخوردار است.

خرید سنگ ساختمانی

تراورتن شکلاتی یزد در نما

ترکیب سنگ شکلاتی با سنگ روشن آتشکوه و عباس آباد در نما بسیار جذاب است. این ترکیب در در نما و کف بسیار جلوه پیدا میکند. این نمای چشم نواز هم نسبتا ارزان است و هم زیبا.

سنگ یزد

انواع سورت سنگ یزد

این سنگ به صورت موجدار و بی موج در انواع سابیده و چرمی تولید میشود. سورتهای پایین تر سنگ تراورتن شکلاتی یزد لکه های سفید و رگه های قرمز دارد. لکه های با رنگ قرمز نشانه ناخالصی است که این مورد در سورتهای مرغوب مشاهده نمیشود. معمولا با پرنگ تر شدن سنگ قیمت آن نیز افزایش میابد.

تراورتن شکلاتی یزد

تراورتن شکلاتی کاشان و ترشاب نیز اط سورتهای دیگر این سنگ است. معدن آقا محمدی کاشان یکی از معروفترین معادن است. محصول این معدن از کییت بالایی برخوردار است.معمولا رنگ سنگ کاشان نسبت به سنگ یزد کمتر است. درجه بندی سورت این سنگ از درجه ۲ درجه ۱ ممتاز و سوپر است.

قیمت سنگ شکلاتی یزد در سال ۱۴۰۰

با بالا رفتن تورم و قیمت ارز در سال ۱۴۰۰ قیمت سنگ هم بالا رفته است. قیمت تمام شده سنگ با احتساب استخراج و فراوری برای سنگبری ها زیاد شده است. در نتیجه این سنگ با افزایش قیمت حدود ۳۰٪ همراه بوده است. 

تراورتن شکلاتی یزدملل سنگ اصفهان تلاش نموده است تا با بهترین کیفیت فراوری این سنگ را با قیمت مناسب به  مشتریان برساند. خرید این سنگ به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است.