سنگ گرانیت نهبندان 

سنگ گرانیت نهبندان یکی از با کیفیت ترین سنگ های گرانیت موجود است. این سنگ ساختمانی با داشتن تنوع رنگی طوسی ٬ پرتقالی ٬ کرم برای کف مناسب است. این سنگ از معادن موجود در استان خراسان استخراج میگردد. سنگ گرانیت نهبندان آستان معرف کیفیت بالاست. بافت این سنگ بسیار متراکم است. جذب آب پایین ٬ مقاومت فشاری بالا از دیگر خصوصیات این سنگ است.

گرانیت نهبندان کرم طوسی

ابعاد برش سنگ گرانیت 

سنگ های گرانیت عمدتا به صورت تایل ۴۰ طولی آزاد یا حکمی ٬ ۴۰*۴۰ ٬ ۶۰*۶۰ بریده میشود. ابعاد صادراتی نیز به صورت دو سانت کامل برای صادرات بریده میشود. البته برای صادرات سنگ نهبدان باید از پالت های مخصوص صادرات استفاده کرد. ابعاد استاندارد و حکمی پله نیز در ملل سنگ اصفهان فراوری شده و با قیمت مناسب به فروش میرسد.

کاربرد سنگ گرانیت 

سنگ گرانیت جزو سنگ های آذرین شناخته میشود. دارای استحکام بسیار بالا نبست به مرمریت و تراورتن است. از این سنگ به دلیل وزن بالای آن نمیتوان در نمای خارجی استفاده نمود. بیشترین کاربرد گرانیت نهبندان در نمای داخلی به خصوص کف است. در پله ٬ اپن ٬ رو کابینتی نیز از این سنگ به وفور استفاده میشود. در کف پشت بام ها یا پارکینگ برای جلوگیری از لیز خوردن به صورت فیلم شده از آن استفاده میگردد.

قمیت گرانیت نهبندان

درجه بندی این سنگ بسیار متنوع است. از سورت درجه ۲ تا ممتاز و سوپر صادراتی. بیشترین کاربرد سنگ های گرانیت با ضخامت ۱.۸ میباشد . برای صادرات به صورت ۲ سانت کامل با پالت بسته بندی میشود. این سنگ با وجود عدم وجود خلل و فرج و غده قیمت بالاتری خواهد داشت. قیمت گرانیت نهبندان را به تماس با ما دریافت کنید. از عوامل دیگر موثر بر قیمت سنگ میتوان به رنگ و معدن سنگ اشاره کرد . گرانیت آستان یکی از معروف ترین گرانیت های استان خراسان است.