سنگ ساختمانی مرمریت یکی از محبوب ترین سنگهای آهکی در بین مصرف کنندگان و خریداران سنگ های ساختمانی است. سنگ ساختمانی مرمریت از دسته سنگ های ماربل در رده بازارهای بین المللی است ، سنگ مرمر سفید منافذ کمتری نسبت به سنگ تراورتن دارد و طیف وسیعی از رنگ را دارد. این سلیقه بسیاری از افراد را برآورده خواهد کرد.

موارد استفاده از بلوک سنگ ساختمانی مرمریت

میزان مصرف سنگ های ساختمانی بسته به کیفیت سنگ و نیازها و بودجه های در نظر گرفته شده متفاوت است. سنگ مرمر سفید برای کف واحدها یا دیوارهای داخلی توصیه می شود. البته دامنه رنگ سنگ مرمریت گسترده است و ممکن است انتخاب را برای شما دشوار کند. پله ها در بیشتر موارد به سنگ مرمر با ضخامت ۳ و ۴ سانتی متر مجهز شده اند. همانطور که اشاره کردیم ، سنگ مرمر برای فضای باز مناسب نیست و قدرت و رنگ خود را از دست می دهد.

قیمت بلوک سنگ مرمریت

قیمت بلوک سنگ ساختمانی مرمریت به دو چیز بستگی دارد: خصوصیات ذاتی سنگ مرمر و شکل ظاهری آن و همچنین کیفیت فراوری.

یکی از ویژگی های خوب این سنگ خطوط آهکی روی سنگ است: هرچقدر این خطوط کمتر باشد ، سنگ مرمریت مقاومت بیشتری دارد. این سنگ از معادن مختلف استخراج می شود که هر یک از آنها کیفیت و نوع فرآوری متفاوتی دارند که می تواند بر قیمت آن برای فروش تأثیر بگذارد. اطلاعات بیشتر در مورد فروش و نوع سنگ و زمان تحویل از طریق سایت و با روش های تماس امکان پذیر است.

خرید عمده اینترنتی بلوک سنگ مرمریت

ایران به دلیل وسعت معادن و استخراج انواع سنگ های ساختمانی مانند بلوک سنگ ساختمانی مرمریت و انواع مختلف سنگ های ساختمانی ، به عنوان یکی از شناخته شده ترین کشورهایی است که در این صنعت در جهان است.

یکی از عواملی که باعث شده قیمت خرید عمده بلوک سنگ ساختمانی مرمریت ارزان شود ، وجود فرصت های خرید آنلاین است که به شما امکان می دهد همیشه اطلاعات کافی درباره شرایط آن را بدست آورید.

خرید عمده بلوک این سنگ از معادن آن انجام می شود ، بنابراین ظرفیت و قدرت خرید شما چند برابر می شود و تخفیف های لازم را برای حمل و نقل و هزینه های تحویل دریافت می کنید.

مرمریت نی ریز یک سنگ کرم تیره با رگه های صورتی است و برای قسمتهای مختلف ساختمان استفاده می شود. سنگ مرمریت نی ریز دارای تراکم بالا و جذب آب کم است ، علاوه بر این ، قیمت مناسبی دارد و می توان آن را به صورت آنلاین و با قیمت پایین خریداری کرد.

انواع بلوک مرمریت برای صادرات

با توجه به اینکه مقدار تنوع سنگ و کیفیت هر یک از آنها برای یک منطقه خاص آب و هوایی مناسب است ، می توان گفت هنگام خرید بلوک سنگ ساختمانی مرمریت به صورت عمده ، باید توجه داشته باشید که عوامل محیطی و نوع آب و هوا را نیز در نظر بگیرید. سنگ مرمر یکی از انواع سنگهای ساختمانی تولید شده در کشور است که می تواند صادر شود.

کیفیت سنگ برای صادرات بسیار مهم است. سوپر ، ممتاز و درجه یک  نوعی سنگ مرمر با کیفیت است که برای صادرات بسته بندی شده و پس از اتمام ترخیص کالا از گمرک آماده بارگیری می شود.

فروش بلوک مرمریت بصورت آنلاین

بلوک سنگ ساختمانی مرمریت یا تراورتن هر کدام برای مصارف مختلف مورد نیاز است و بسیاری از پروژه های ساختمانی و دفاتر و فروشگاه های بزرگ به این مصالح ساختمانی احتیاج دارند.

سنگ های مختلفی از معادن مختلف در سراسر کشور استخراج می شوند که هرکدام دارای مشخصات فنی مختلفی هستند و برای اهداف مختلفی ارائه می شوند.

در میان آنها انواع بلوک مرمریت در رنگ های مختلف و رگه های مختلف برای فروش آنلاین موجود است. فروش این سنگ صادراتی یکی از مهمترین گزینه هایی است که باید پس از صادرات فرآورده های نفتی مورد توجه قرار گیرد.

فروش بلوک این سنگ یا سنگ مرمر فراوری شده برای مصرف داخلی و بازارهای خارج از کشور بسیار مهم است. این سنگ خالص دارای رنگ سفید درخشان و خاکستری روشن تا سیاه طیف رنگی دیگری از سنگ مرمر است.

تولید کنندگان بلوک مرمریت

قش عمده ای که تولیدکنندگان در بازار سنگ فروشی ایران بازی می کنند بسیار مهم است و آنها می توانند عرضه و تقاضا را اندازه گیری کنند و با توجه به نیاز بازار و همچنین نقش نظارتی داشته باشند. با در نظر گرفتن نوسانات قیمت می توان تعادل بازار سنگ مرمریت و بازار سنگ را متعادل کرد.

تعداد زیاد مشتریان و متقاضی بلوک سنگ ساختمانی مرمریت باعث کاهش مصرف این سنگ در بازار ایران شده است. البته این سنگ نیز به صورت کاشی و اسلب نیز فروخته می شود و در اندازه های ۸۰ * ۸۰ و ۶۰ * ۶۰ سانتی متر تولید می شود. سنگ مرمریت دهبید یکی از با کیفیت ترین سنگ های مرمریت است که عمدتا برای صادرات استفاده می شود.

تولیدکنندگان بلوک سنگ ساختمانی مرمریت با توانایی تولید و پردازش انواع سنگ مرمر توانسته اند نقش موثری در قیمت گذاری و فروش برای صادرات و بازارهای داخلی داشته باشند.

کیفیت بلوک سنگ ساختمانی مرمریت

عوامل مختلفی در کیفیت و در نهایت قیمت بلوک مرمریت نقش دارند ، اما مطمئناً حتی در مورد سنگ های دیگر نیز این عوامل در نظر گرفته می شوند.

  •  نوع سنگ
  •  عدم وجود ناخالصی و پوسیدگی و شکستگی در سنگ
  •  لب پر نبودن سنگ
  •  قطر و ابعاد سنگ
  •  نوع ماده ای که در فرآیند تولید استفاده می شود
  •  نحوه بارگیری ، حمل و ارسال سنگ

مزایای فروش آنلاین بهترین بلوک سنگ ساختمانی مرمریت

شما می توانید بلوک مرمریت را مستقیماً از معدن خریداری کنید و بدین ترتیب بهترین و با کیفیت ترین بلوک ها را که برای صادرات است را انتخاب کنید و سنگ دلخواه خود را بدون واسطه و با قیمت ارزان تری دریافت خواهید کرد. سنگ مرمر در ساختمان ها کاربردهای گوناگونی دارد و از آنجا که بسیار صیقلی است ، برای کف و فضای داخلی ساختمان استفاده می شود.

بلوک این سنگ رنگهایی با تنوع زیاد دارد و شامل سفید روشن ، قرمز ، کرم ، قهوه ای ، صورتی ، مشکی ، خردلی و سبز است. سنگ مرمریت معمولاً برای مکانهایی مانند توالت ، حمام ، آشپزخانه و مکانهایی که رواناب بیشتری دارد استفاده نمی شود. با فروش آنلاین با کیفیت ترین بلوک این سنگ صادراتی می توانید از مزایای خرید بدون واسطه و خرید بهترین سنگ مرمریت مورد نیاز خود بهره مند شوید.

 

رزومه گسترده ما متشکل از بیش از 3500 پروژه انجام شده است

لیست پروژه های متنوع ما شامل ساختمان های مهندسی و سازه های تولیدی است

Summary
خرید سنگ مرمریت
Article Name
خرید سنگ مرمریت
Description
قیمت سنگ مرمریت بسته به رنگ ٬ تراکم ٬ معدن آن سنگ است. مرمریت سنگی با بافت آهکی میباشد که در اصل کمتر برای نمای خارجی استفاده میگردد. این سنگ با زیبایی خیره کننده و تنوع بالا مورد پسند مشتریان است. بیشتر برای نمای داخلی ٬ دیواره ها ٬ کف به کار میرود.
Author
Publisher Name
Melalsang
Publisher Logo