قیمت سنگ ارزان

در این مطلب سعی شده تا شما را با انواع سنگ نما ارزان و قیمت سنگ ارزان اصفهان آشنا سازیم. فروش سنگ نما ارزان به مراتب آسان تر از سنگ های گران تر است. با توجه به رشد قیمت سنگ ساختمانی در بازار سنگ محمود آباد قدرت خرید سنگ انبارداران و مردم پایین آماده است.

سنگ ارزان
تراورتن یزد

خرید سنگ ارزان

بیشتر مشتریان رو به خرید سنگ ارزان آورده اند. حتی در این بین بازاریابان سنگ نیز بیشتر تمایل به تبلیغ سنگ های ارزان آورده اند. زیرا به بهترین شکل میتوانند مشتری ترغیب به خرید سنگ ارزان کنند.

سنگ نما ارزان
سنگ نما ارزان شکلاتی ۸۰٬۰۰۰

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن در سال ۱۴۰۱

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن در سال ۱۴۰۰ با توجه به ابعاد برش ٬ سورت و قیمت تمام شده کوپ توسط معدن دار محاسبه میشود. در این بین با توجه به ساب سنگ و مواد استفاده شده برای ساب بر روی قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن نیز تاثیر گذار است. با توجه به تورم موجود در اقتصاد تغییر قیمت سنگ تراورتن در هر متر مربع به صورت هفتگی تغییر میکند. برای اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

در این بین بیشتر مردم تمایل به استفاده از سنگ پلاک ۴۰ طول و سنگ کف و پله دارند. سنگ کف و پله از جمله مصالح ضروریست.
خرید سنگ ساختمانی

با معرفی تعدادی از سنگ های ارزان در این مقاله به خرید و انتخاب سنگ ارزان توسط شما کمک میکنیم. کاربرد ها ٬ ابعاد ٬ قیمت به روز سنگ ٬ عکس  از نمونه و نحوه پرداخت بیشتر مد نظر ماست.

تراورتن ارزان ٬ مرمریت ارزان و گرانیت ارزان در این پست به شما معرفی خواهد شد. با ما همراه باشید. امیدواریم تجربه بی نظیری را با ملل سنگ تجربه کنید.

قیمت تراورتن ارزان

۴ نوع تراورتن ارزان قیمت  در ملل سنگ اصفهان موجود است. هر یک از این سنگ ها کاربرد های عمومی و خاصی دارند. بعد از مطالعه کاملا میتوانید سنگ مورد نظر خود را انتخاب و خرید کنید.

تراورتن شکلاتی یزد

تراورتن شکلاتی یزد یا دهشیر جزو یکی از ارزانترین سنگ های نما با کیفیت قابل قبول است. این سنگ جزو سنگ هایی با رنگ تیره ٬ ارزان قیمت و در عین حال زیبا و مستحکم است. رنگ قهوه ای ٬ شکلاتی و عسلی آن در کنار نقش ها و موج هایش زیبایی آن را دوچندان کرده .
خلل و فرج مناسب داشته که باعث چسبندگی بالا در هنگام نصب به محل نما میشود. ترکیب سنگ تراورتن ارزان یزد با سنگ های سفید عباس آباد و طبس بسیار زیباست.

قیمت سنگ ارزان یزد

تراورتن شکلاتی یزد
قیمت سنگ تراورتن یزد در حدود ۱۰۰٬۰۰۰ تومان تا ۱۹۰٬۰۰۰ تومان در تاریخ آذر ۱۴۰۰ میباشد. توجه داشته باشید ملل سنگ سعی دارد قیمت بروز سنگ به دست شما رسد. هرچه سورت سنگ بالا تر باشد قیمت آن افزایشی خواهد بود.
لازم به ذکر است قیمت های پایین بر اساس ابعاد ۴۰ طول و مترمربع محاسبه گریده. در صورت نیاز به ابعاد دیگر حق برش بر قیمت اضافه میگردد. این سنگ برای مناطق مرطوب مناسب نیست.

لیست قیمت سنگ یزد: به تومان

درجه ۲ : ۱۰۰٬۰۰۰
درجه ۱ : ۱۲۰٬۰۰۰
درجه ممتاز : ۱۴۰٬۰۰۰ تا ۱۷۰٬۰۰۰
درجه سوپر : ۱۹۰٬۰۰۰

در زیر نمونه هایی از سنگ ارزان تراورتن یزد مشاهده مینمایید. برای اطلاع بیشتر به مقاله سنگ تراورتن یزد مراجعه نمایید . با شماره ۰۹۱۳۳۱۹۱۱۴۰ جهت مشاوره تماس بگیرید.

سنگ تراورتن ارزان کمشچه

تراورتن ارزان کمشچه
تراورتن ارزان کمشچه

سنگ تراورتن کمشچه از معدنی به همین نام در مسیر شهر اردستان استان اصفهان استخراج میگردد. این سنگ دارای تناژ رنگی کرم و بژ میباشد. به دو صورت موج دار و بی موج برش میخورد. تمامی ابعاد این سنگ در ملل سنگ اصفهان موجود است.

کاربرد های سنگ ارزان کمشچه به شرح زیر آمده:

 • نمای بیرونی
 • نمای داخلی
 • جدول
 • درپوش
 • کف و …

تراروتن ارزان کمشچه از نظر ظاهری شباهت خوبی به سنگ های حاجی آباد و طرق دارد. سنگ کمشچه برای مناطق سردسیر ٬ گرمسیر ٬ مرطوب و یا خشک مناسب است.

قیمت به روز سنگ تراورتن کمشچه

درجه ۲ : ۹۵٬۰۰۰
درجه ۱ : ۱۵۰٬۰۰۰
ممتاز : ۲۷۰٬۰۰۰
سوپر: ۳۶۰٬۰۰۰

قیمت های  فوق بر اساس ۴۰ طول ٬ متر مربع و به تومان است. برای خرید با شماره  ۰۹۱۳۳۱۹۱۱۴۰ تماس حاصل فرمایید.

تراورتن ارزان ابرکوه

تراورتن ارزان ابرکوه
تراورتن ارزان ابرکوه

تراورتن ابرکوه جزو یکی از زیباترین سنگ های تراورتن ایران است. قیمت سنگ ارزان تراورتن ابرکوه بسته به درجه بندی سنگ میباشد. همچنین ابعاد سنگ نیز در محاسبه قیمت تاثیر گذار است. این سنگ به دلیل اینکه یکی از سنگ های ارزان است ٬ استفاده زیادی در صنعت ساختمان دارد.

برش سنگ تراورتن ابرکوه به دو صورت موج دار و بیموج است.

موارد استفاده از سنگ ارزان تراورتن ابرکوه

 • دیواره داخلی
 • دیواره خارجی
 • نمای بیرون
 • نمای داخل
 • سنگ کف
 • جدول
 • درپوش

قیمت این سنگ معمولا با توجه به رنگ و سورت آن مشخص میگردد . ابعاد برش نیز مد نظر قرار میگیرد.

درجه ۲ : ۱۳۵٬۰۰۰

درجه ۱ : ۱۷۰٬۰۰۰

ممتاز :۲۳۰٬۰۰۰

سوپر : ۳۵۰٬۰۰۰

این سنگ برای مناطق گرمسیری ٬ سردسیر ٬ مرطوب یا خشک مناسب است. برای خرید سنگ ابرکوه تماس بگیرید : ۰۹۱۳۳۳۱۹۱۱۴۰

سنگ تراورتن ارزان آبگرم

تراورتن ارزان آبگرم

سنگ تراورتن آبرگرم از معادن محلات استخراج میگردد. از نظر ظاهری شباهت زیادی با سنگ حاجی آباد دارد. از نظر کیفیت میتوان گفت کاملا با این سنگ قابل رقابت است. از نظر قیمت بسیار مناسب تر از سنگ های دیگر است.

موارد کاربرد سنگ ارزان آبگرم

 • نمای داخلی
 • نمای یرونی
 • کف
 • دیواره داخلی
 • دیواره بیرونی
 • درپوش
 • جدول

قیمت سنگ ارزان تراورتن آبگرم :

درجه ۲ : ۱۷۰٬۰۰۰

درجه ۱ : ۲۱۰٬۰۰۰

درجه ممتاز: ۳۳۰٬۰۰۰

درجه سوپر : ۴۰۰٬۰۰۰

لیست قیمت این سنگ ها را از اینجا دانلود کنید.

این مقاله جهت ارایه قیمت سنگ های ارزان به روز میشود.

با تشکر از همراهی شما